Targi rolnicze Polagra

W Polsce największe targi rolnicze odbywają się corocznie w Poznaniu. Na targach Polagra wystawcy prezentują zarówno maszyny rolnicze, ciągniki, traktory, jak również wyposażenia wnętrz budynków gospodarskich, nowoczesne odmiany roślin, środki ochrony, zwierzęta i wiele innych produktów związanych z rolnictwem i przemysłem rolnym. Bardzo duża część targów zajmują ciągniki rolnicze oraz maszyny. Zaprezentowane przez międzynarodowe marki takie jak Case, Fendt, John Deere, Zetor, McCormick, Ursus, Valra. Ciągniki rolnicze są coraz bardziej nowoczesne, kabiny wyposażono lepiej niż niektóre samochody, traktory posiadają klimatyzacje, system audio, nowoczesne sterowanie. Ciągniki przeznaczone są zarówno do małych gospodarstw – te o mniejszej mocy, do średnich gospodarstw, oraz te najmocniejsze mające po kilkaset koni mechanicznych mocy przeznaczone do gospodarstw wielkopowierzchniowych. Każdy rolnik powinien odwiedzić targi rolnicze Polagra może zapoznać się tam z najnowszym sprzętem rolniczym i produktami dla gospodarstw rolnych, porównać swoja technikę produkcji do technik stosowanych przez innych rolników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *